فرهود

نوشته شده در 1393-04-15 ساعت 16:54:43 در قالب خواندن 8577 بار

قالب املاک فارسی جوملا را با نام فرهود(farhood) ،بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی وب در دنیا طراحی شده است،همچنین دارای،جستجوی قوی برای یافتن خانه مورد نظر مطابق با آیتم های مورد نظر وجود دارد، در این قالب از ماژول ها و کامپوننت های پرکاربردی استفاده شده که با تنظیمات متعدد آن بصورتهای مختلف در دسترس شما می باشدکه می توانید در هر قسمت سایت از آن استفاده نمایید
Share


اولین نظردهنده باشید!

شرایط و قوانین

شرایط استفاده از سرویس های تمپلیت فور .: template4.ir :.

 فصل اول: تعاریف


1.1 - مشتری: حقیقی یا حقوقی که اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید.

1.2 - سرویس ها : کلیه خدمات و محصولات ارائه شده در سایت تمپلیت فور

  1.3 - قیمت ها : منظور قیمت محصولات و سرویس ها میباشد

 

 فصل دوم: احراز هویت - مالکیت سرویس


2.1 سرویسها با توجه به حقیقی / حقوقی که خریداری می شود، مالک و صاحب امتیاز سرویس خواهند بود.

2.2مشتری اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارایه شده و آدرسها و شماره تماس و امثال آن صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال پشتیبانی میکوشد. تمپلیت فور حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از مشتری دریافت نماید. تمپلیت فور حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس و عدم پشتیبانی اقدام نماید.

 فصل سوم: پشتیبانی


 3.1 پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان بر مبنای پرتال پشتیبانی بوده و درخواست به 2 روش انجام میشود:

ارسال درخواست (تیکت): مشتری میتواند مشکلات و درخواستهای خود را از ناحیه کاربری به ناحیه پشتیبانی ارسال نماید.
ارسال از طریق ایمیل: مشتری موظف است مشکلات خود را با همان ایمیلی که در پرتال پشتیبانی ثبت کرده و به واحد پشتیبانی ایمیل بزند. با ارسال ایمیل به واحد پشتیبانی یک کد درخواست(شماره تیکت یا پیگیری) به مشتری جهت پیگیری های بعدی بصورت خودکار داده میشود.

3.2 - مواردی که شامل پشتیبانی میشود : فقط موارد فنی شامل پشتیبانی خواهد بود و مواردی اعم از تغییرات در رنگ و ظاهر و شکل قالب و مشکلات احتمالی جوملا و سیستم های مدیریت جزو خدمات پشتیبانی نخواهد بود و در صورتی که مشتری نیاز به این تغییرات داشته باشد میتواند با پرداخت هزینه بر اساس توافق 2 طرف این کار را به کارفرما ( تمپلیت فور ) بسپارد.

در ضمن برای رفع مشکلات این چنینی انجمنی در سایت راه اندازی شده است تا خود کاربران و تیم پشتیبانی بتوانند به مشتریان کمک کنند ( و این جزو الزامات نیست و اختیاری خواهد بود ).

موارد فنی شامل چه چیز هایی میشود

1- عدم نصب قالب

2- عدم نمایش قالب


3.3 - در ضمن قبل از خرید قالب ، دموی قالب را بطور کامل در مرورگرهای مختلف تست کنید و در صوررت خرید قالب مشکلات ظاهری قالب در مرورگرهای مختلف شامل پشتیبانی ما نمیباشد ، پس حتما قبل از خرید این موضوع را چک نمایید.


هر چند تیم تیمپلیت فور تمامی تلاش خود را در سازگاری قالب ها در مرورگرها انجام داده است ، برای مشکلات احتمالی و غیر قابل پیشبینی این بند اضافه شد.

 فصل سوم : فعالیتهای غیر مجاز مشتری


3.1- مشتری به هیچ عنوان مجاز نیست قالب های تمپلیت فور را در جای دیگری منتشر نماید و در صورتی که خلاف آن ثابت شود تمپلیت فور میتواند بر اساس جرایم رایانه ای نسبت به خلاف مشتری اقدام نماید.

 فصل چهارم : مسئولیت


4.1 - بعد از فروش محصولات تمامی مسئولیت ها از قبیل محتوای قالب در سایت خود مشتری و ... به عهده کاربر میباشد

4.2 - در صورتی که خدماتی ازجانب تمپلیت 4 برای شما انجام میشود و شما نام کاربری و رمز عبور جوملا وهاست خود را در اختیار ما قرار داده اید ، حتما بعد از انجام خدمات اقدام به تغییر نام کاربری و رمز عبر ها نمایید، زیرا بعد از انجام خدمات خسارات و یا مشکلات بعدی بوجود آمده برای شما هیچ ارتباطی با تمپلیت 4 نخواهد داشت.

فصل پنجم: زمان تحویل محصول


5.1 - بعد از خرید محصولات همکاران ما بین 2 الی 72 ساعت محصول شما را از طریق ایمیل ارسال مینمایند

Share
شما اینجا هستید: Home شرایط و قوانین

 سایت تمپلیت 4

( مرجع قالب های جوملا فارسی )

تقدیم می نماید.

به مناسب عید سعید نیمه شعبان قالب خبری آریا بصورت رایگان منتشر شد

اطلاعات بیشتر